Złotówka za 50 groszy.

Analizy spółek z GPW i NewConnect. Blog giełdowy.

Rusza portfel 1za50.pl z pierwszą inwestycją: JHM Development

Rozpoczynam prowadzenie portfela fundamentalnego — przeczytaj o zasadach portfela (ważne!). Portfel będzie prowadzony w serwisie BiznesRadar.pl (http://bit.ly/1za50-portfel).

Pierwszą inwestycją jest JHM Development. Do portfela trafia 1250 akcji po 1,99 zł (kupionych na otwarciu dzisiejszej sesji). Liczę na dobre wyniki w IVQ 2017. Szczegółowa analiza spółki w poprzednim wpisie.

6 Comments

 1. Przemek

  Będę śledził Twój portfel, dzięki za dzielenie się informacjami! Chciałem tylko zapytać czemu link do Biznes Radar zwraca błąd 401 – Unauthorized?

  Reply
  1. 1za50.pl (Post author)

   Dzięki za uwagę. Naprawione.

   Reply
 2. Tomasz

  Na JHMdev wisi od wczoraj wisi zlecenie jakiegoś grubasa sprzedaz 487 820 akcji po 2 zl. Przy takiej plynnosci moze to trzymac kurs w 2.00 przez dlugi czas. Jak takie cos interpretowac? Czy kurs moze się obnizyc, bo jak maluch bedzie chcial sprzedawac to wystawi ponizej 2.00, zeby szybko sprzedac i w ten sposob krotkotermionowo zdoluje kurs? Nie ukrywam, ze mam wystawione zlecenie kupna na JHM, ale caly czas wisi.

  Z gory dziekuje za odpowiedz
  Pozdrawiam

  Reply
  1. 1za50.pl (Post author)

   Zlecenie jest bardzo duże i trochę to dziwne, że jest w ten sposób wystawione. Pożyjemy zobaczymy — nie umiem nic powiedzieć.

   Reply
 3. Stahoo

  Witam serdecznie,
  niestety nie działa link:
  http://1za50.pl/2018/01/20/rusza-portfel-1za50-pl-z-pierwsza-inwestycja-jhm-development/

  Wyświetla mi się informacja o błędzie: Apologies, but no results were found for your request. Perhaps searching will help you to find a related content.

  Reply
  1. 1za50.pl (Post author)

   Rzeczywiście wkradł się jakiś błąd, ponieważ poprawny link to: http://1za50.pl/2018/01/22/rusza-portfel-1za50-pl-z-pierwsza-inwestycja-jhm-development/ (inna data)
   Czy chodzi o link z newslettra? Być może była później aktualizacja i stąd niezgodność.

   Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij
Tweetnij
Udostępnij